POS pentru baruri si restaurante. Click aici!

RSS Feed Directory
1580 feed-uri in director

DigiSport

Unde crede Mircea Rednic că au suferit "câinii" la meciul cu U Craiova 1948. "Lucrăm mereu la asta"

Rednic, iritat de zvonurile despre înlocuirea lui. Antrenorul a dezvăluit câți bani a dat la Dinamo

Verdictul lui Ion Crăciunescu după cea mai controversată fază din Dinamo - U Craiova 1948

Gabi Torje crede că egalul cu U Craiova 1948 poate fi revirimentul lui Dinamo. "Rezultatul de azi e un punct de plecare"

Eugen Trică, discurs amenințător la adresa jucătorilor. “Dacă nu-și revin, pleacă. Unii intră cu fițe pe teren”

Rotaru vrea ca fanii Craiovei să rămână pe stadion și în repriza a doua a derby-ului cu FCSB. Planul oltenilor

Dinamo – U Craiova 0-0. Rednic e sub presiune! Ambele echipe au ratat ocazii importante

Rednic și-a pierdut răbdarea! Un dinamovist intrat pe parcurs a fost scos din teren după 23 de minute

Moștenirea lui Jose Antonio Reyes, dusă mai departe de fiul său. A fost chemat la naționala Spaniei U15

Dragoș Nedelcu, pe linie moartă la Fortuna Dusseldorf. Ce s-a întâmplat în ultimul meci din campionat