POS PubOrder baruri si restaurante

POS pentru baruri si restaurante. Click aici!

RSS Feed Directory
1595 feed-uri in director

SoccerStats247 Feed

Rezultate fotbal meci - 08/16/2022
Africa de Sud: PSL
Cape Town City 0 - 0 Maritzburg United
Anglia: Championship
Birmingham City 1 - 1 Watford
Bristol City 2 - 0 Luton Town
Burnley 1 - 1 Hull City
Norwich City 2 - 1 Huddersfield Town
Preston North End 0 - 0 Rotherham United
Queens Park Rangers 0 - 1 Blackpool
Swansea City 2 - 2 Millwall
Sheppey United 6 - 0 Athletic Newham
Barnsley 3 - 0 Bristol Rovers
Bolton Wanderers 1 - 0 Morecambe
Burton Albion 0 - 1 Ipswich Town
Charlton Athletic 5 - 1 Plymouth Argyle
Exeter City 3 - 1 Wycombe Wanderers
Fleetwood Town 0 - 0 Cheltenham Town
Milton Keynes Dons 2 - 1 Port Vale
Oxford United 1 - 2 Lincoln City
Peterborough United 2 - 0 Sheffield Wednesday
Portsmouth 4 - 1 Cambridge United
Shrewsbury Town 0 - 0 Derby County
Barrow 2 - 1 Walsall
Colchester United 1 - 0 Bradford City
Crawley Town 2 - 3 Northampton Town
Crewe Alexandra 1 - 0 Sutton United
Gillingham 0 - 2 Harrogate Town
Hartlepool United 0 - 0 Tranmere Rovers
Mansfield Town 5 - 2 AFC Wimbledon
Newport County 2 - 3 Salford City
Stevenage 1 - 0 Rochdale
Swindon Town 1 - 1 Leyton Orient
Doncaster Rovers 2 - 1 Stockport County
Boreham Wood 1 - 2 Aldershot Town
Bromley 1 - 0 Torquay United
Chesterfield 2 - 0 Wrexham
Eastleigh 1 - 1 Dagenham & Redbridge
Halifax Town 0 - 0 Southend United
Gateshead 1 - 1 Notts County
Maidenhead United 2 - 0 Altrincham
Maidstone United 2 - 4 Dorking Wanderers
Oldham Athletic 1 - 2 Wealdstone
Woking 2 - 0 Scunthorpe United
Yeovil Town 1 - 2 Barnet
Argentina: Prim B Nacional
Ferro Carril Oeste 1 - 0 Almirante Brown
Sarmiento 1 - 2 Godoy Cruz
Central Córdoba SdE 3 - 0 Colón
San Lorenzo 2 - 0 Platense
Australia: Western Australia NPL
Armadale 3 - 5 Bayswater City
Belgia: Cupa
Dender 4 - 0 RFC Wetteren
Brazilia: Serie B
Londrina 1 - 1 Bahia
Bulgaria: Second League
Strumska slava 1 - 0 Krumovgrad
Cehia: Cupa
Uherský Brod 1 - 3 Vyškov
Hranice 2 - 3 Karviná
Aritma Praha 3 - 2 Olympie Březová
Chile: Copa Chile
Santiago Morning 0 - 0 Cobreloa
Audax Italiano 0 - 2 Universidad Católica
Santiago Wanderers 3 - 0 Deportes Temuco
Copiapó 1 - 1 San Luis
China: CSL
Shanghai Port 2 - 0 Shenzhen
Shanghai Jiading 3 - 1 BIT
Zibo Cuju 2 - 1 Heilongjiang Ice City
Columbia: Primera A
La Equidad 0 - 0 América de Cali
Atlético Huila 1 - 1 Boyacá Chicó
Rionegro 1 - 1 Cúcuta Deportivo
Costa Rica: Primera División
Pérez Zeledón 1 - 2 Puntarenas
Danemarca: 1st Division
HB Køge 4 - 0 Nykøbing
SønderjyskE 0 - 4 Helsingør
Hvidovre 5 - 1 Fremad Amager
Vendsyssel 1 - 0 Hobro
Ecuador: Liga Pro
Cuenca 3 - 2 Delfin
Europa: Liga Campionilor
FC Copenhagen 2 - 1 Trabzonspor
Bodø / Glimt 1 - 0 Dinamo Zagreb
Rangers 2 - 2 PSV
Finlanda: Kakkonen
Vaajakoski 2 - 3 FC Komeetat
MP 3 - 0 KTP
Germania: Oberliga
Eintracht Stadtallendorf 0 - 4 Türk Gücü Friedberg
Eintracht Norderstedt 3 - 3 Hamburger SV II
Japonia: J2 League
Yokohama 1 - 0 ThespaKusatsu Gunma
Kargazstan: Top Liga
Kaganat 2 - 1 Talant
Mexic: Ascenso MX
Mineros de Zacatecas 2 - 1 CA La Paz
Muntenegru: First League
Petrovac 2 - 2 Decic
Rudar 0 - 1 Buducnost
Sutjeska 3 - 0 Iskra
Arsenal Tivat 2 - 1 Mornar
Jedinstvo 0 - 1 Jezero
Peru: Primera División
Melgar 3 - 1 Academia Cantolao
Romania: Liga II
Dinamo Bucureşti 1 - 3 Oţelul
Slovacia: Cupa
Tovarniky 0 - 3 Spartak Myjava
Suedia: Superettan
Västerås SK 4 - 4 Trelleborg
Öster 1 - 1 Örebro
Tanzania: Ligi kuu Bara
Singida Big Stars 1 - 0 Tanzania Prisons
Polisi Tanzania 1 - 2 Young Africans

powered by SoccerStats247



Rezultate fotbal meci - 08/15/2022
Argentina: Prim B Metro
Argentino Quilmes 1 - 2 Ituzaingó
JJ Urquiza 1 - 0 Los Andes
Independiente Rivadavia 3 - 1 Gimnasia Jujuy
Nueva Chicago 1 - 1 Deportivo Morón
Australia: Western Australia NPL
Perth Glory II 3 - 4 Perth RedStar
Austria: Regionalliga
Bischofshofen 3 - 0 Salzburger AK
Austria Salzburg 1 - 0 Pinzgau Saalfelden
Kuchl 0 - 2 Anif
TSV St. Johann 1 - 2 Wals-Grünau
UFC Hallein 0 - 5 Golling
Grödig 1 - 2 Seekirchen
Kundl 0 - 2 Imst
Silz / Mötz 5 - 1 Wörgl
Fügen 4 - 1 Hall
Telfs 0 - 3 Kufstein
SVG Reichenau 1 - 1 WSG Tirol II
Schwaz 3 - 1 Kitzbühel
Belgia: Cupa
Weerstand Koersel 1 - 1 Belisia Bilzen
Excelsior Virton 9 - 1 Arquet
Bielorusia: Premier League
Dnepr Mogilev 0 - 7 Shakhtyor
Bolivia: Primera División
Always Ready 5 - 0 Blooming
Aurora 2 - 1 Royal Pari
Bulgaria: First League
Botev Vratsa 1 - 0 Spartak Varna
Lokomotiv Sofia 1929 0 - 0 Lokomotiv Plovdiv
Lovech 3 - 1 Ludogorets II
Chile: Primera B
Deportes Santa Cruz 1 - 0 Deportes Iquique
Unión San Felipe 2 - 1 Barnechea
Ñublense 1 - 2 Unión Española
China: CSL
Hebei FC 0 - 7 Shandong TaiShan
Tianjin JMT 2 - 2 Changchun Yatai
Columbia: Primera A
Once Caldas 1 - 1 Patriotas Boyacá
Coreea de Sud: K League Classic
Gangwon 2 - 3 Suwon
Gimcheon Sangmu 1 - 2 Seoul
Costa Rica: Primera División
Guadalupe 1 - 0 Guanacasteca
Danemarca: Superliga
AGF 1 - 0 Lyngby
Estonia: Esiliiga A
Tulevik 1 - 0 Viimsi
Nõmme United 4 - 1 Paide II
Finlanda: Kakkonen
Ilves II 1 - 3 Tampere United
HIFK 0 - 2 SJK
Franta: Ligue 2
Quevilly Rouen 2 - 2 Saint-Etienne
Nancy 1 - 2 Bourg-en-Bresse Péronnas
Georgia: Erovnuli Liga
Saburtalo 2 - 4 Torpedo Kutaisi
Germania: 3. Liga
MSV Duisburg 3 - 1 Freiburg II
Indonezia: Liga 1
RANS Nusantara 1 - 2 PSM
Irlanda: First Division
Cork City 0 - 0 Waterford
Islanda: Úrvalsdeild
Keflavík 0 - 0 KR
Fram 4 - 1 Leiknir Reykjavík
Breidablik 1 - 1 Víkingur Reykjavík
Italia: Serie A
Hellas Verona 2 - 5 Napoli
Juventus 3 - 0 Sassuolo
Jocuri amicale internationale: Amicale
Mauritania 1 - 0 Mali
Letonia: Virsliga
BFC Daugavpils 0 - 4 Riga
Lituania: 1 Lyga
Marijampolė City 2 - 0 Minija
Malaezia: Premier League
Kelantan United 3 - 1 UiTM
Selangor II 0 - 2 Terengganu II
Mexic: Liga MX
Tigres UANL 2 - 0 Santos Laguna
Norvegia: 2. Division
Vålerenga II 5 - 2 Eidsvold
Olanda: Eerste Divisie
Utrecht II 0 - 3 Heracles
PSV II 1 - 0 Dordrecht
MVV 3 - 1 NAC Breda
Paraguay: Division Profesional
Sportivo Ameliano 2 - 0 General Caballero JLM
Tacuary 1 - 1 Resistencia
Polonia: Ekstraklasa
Korona Kielce 0 - 1 Warta Poznań
Puszcza Niepołomice 0 - 0 Nieciecza
Ruch Chorzów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Portugalia: Primeira Liga
Marítimo 1 - 2 Chaves
Paços Ferreira 0 - 3 Portimonense
Arouca 1 - 0 Gil Vicente
Romania: Liga I
FCV Farul Constanţa 0 - 0 Hermannstadt
Voluntari 0 - 0 Sepsi
Slatina 1 - 2 CSA Steaua Bucureşti
Rusia: FNL
Rubin Kazan 3 - 0 Kuban Krasnodar
Serbia: Prva Liga
Metalac GM 4 - 1 OFK Vršac
Radnički Kragujevac 1 - 1 Cukaricki
Slovenia: 1. SNL
Olimpija 2 - 0 Gorica
Spania: La Liga
Athletic Club 0 - 0 Mallorca
Real Betis 3 - 0 Elche
Getafe 0 - 3 Atletico Madrid
FC Cartagena 2 - 3 Ponferradina
Real Oviedo 0 - 1 FC Andorra
Lugo 1 - 2 Albacete
SUA: MLS
Nashville SC 1 - 2 Minnesota United
Seattle Sounders 1 - 2 Real Salt Lake
LA Galaxy II 2 - 2 New Mexico United
Suedia: Allsvenskan
Häcken 1 - 0 Mjällby
IFK Göteborg 0 - 1 Hammarby
Olympic 2 - 0 IFK Malmö
Qviding FIF 1 - 2 Trollhättan
Brommapojkarna 1 - 0 AFC Eskilstuna
Brage 1 - 1 Landskrona
Tanzania: Ligi kuu Bara
Ihefu 0 - 1 Ruvu Shooting
Namungo 2 - 2 Mtibwa Sugar
Turcia: 1. Lig
Adanaspor 1 - 1 Tuzlaspor
BB Erzurumspor 0 - 0 Pendikspor
Kasımpaşa 0 - 6 Fenerbahce
Konyaspor 0 - 0 Istanbul Basaksehir

powered by SoccerStats247



Rezultate fotbal meci - 08/14/2022
Africa de Sud: PSL
TS Galaxy 2 - 0 SuperSport United
Anglia: Championship
Blackburn Rovers 2 - 1 West Bromwich Albion
Middlesbrough 2 - 2 Sheffield United
Chelsea 2 - 2 Tottenham Hotspur
Nottingham Forest 1 - 0 West Ham United
Argentina: Prim B Metro
Colegiales 2 - 1 San Miguel
Guillermo Brown 1 - 0 Atlanta
Chacarita Juniors 1 - 1 San Martín San Juan
Brown de Adrogué 1 - 2 Chaco For Ever
Defensores de Belgrano 0 - 0 San Telmo
San Martín Tucumán 0 - 0 Gimnasia Mendoza
Tristán Suárez 0 - 1 All Boys
Mitre Santiago d. Estero 3 - 2 Villa Dálmine
Almagro 1 - 1 Deportivo Madryn
Alvarado 0 - 1 Estudiantes Río Cuarto
Argentinos Juniors 2 - 0 Unión
Estudiantes 1 - 0 Talleres de Córdoba
Racing Club 0 - 0 Boca Juniors
Vélez Sarsfield 1 - 1 Gimnasia La Plata
Gimnasia y Tiro 1 - 0 Def. de Pronunciamiento
Atlético Paraná 0 - 1 San Martín Formosa
Sportivo Las Parejas 0 - 1 Central Norte
Juventud Antoniana 1 - 1 Douglas Haig
Gimnasia Concepción 0 - 2 Racing Córdoba
Juventud Unida Univ. 1 - 0 Circulo Deportivo
Ferro Carril Oeste LP 1 - 1 Argentino Monte Maíz
Sansinena 2 - 2 Olimpo
Villa Mitre 3 - 0 Camioneros RG
Cipolletti 2 - 0 Sportivo Desamparados
Australia: Capital Territory NPL
Canberra Croatia 2 - 2 Monaro Panthers
Blacktown City 2 - 0 APIA Leichhardt
Valentine 2 - 1 Weston Workers
Newcastle Olympic 1 - 1 Lambton Jaffas
Sunshine Coast 0 - 0 Gold Coast United
Brisbane City 4 - 0 Capalaba
Gold Coast Knights 2 - 2 Brisbane Olympic
Eastern Suburbs 1 - 0 Brisbane Roar II
Lions 3 - 1 Moreton Bay United
Bentleigh Greens 0 - 1 Port Melbourne
St. Albans Saints 2 - 1 Oakleigh Cannons
Heidelberg United 1 - 4 Avondale
Austria: Bundesliga
Austria Lustenau 4 - 1 Hartberg
Salzburg 2 - 1 Wolfsberger AC
LASK 2 - 1 Rapid Vienna
Rot-Weiß Rankweil 2 - 5 Schwarz-Weiß Bregenz
FC Egg 3 - 1 Röthis
Azerbaidjan: Premyer Liqa
Qəbələ 3 - 1 Shamakhi
Neftchi Baku 5 - 2 Kapaz
Belgia: Cupa
Dikkelvenne 3 - 1 Herstal
Onhaye 1 - 1 Beringen
Dessel Sport 7 - 1 Wielsbeke
Heist 3 - 0 Achel
Binche 3 - 0 Olympia Wijgmaal
Westhoek 3 - 2 Habay-la-Neuve
Eendracht Aalst 8 - 0 Mandel United
Waremme 0 - 2 Ganshoren
Bocholt 2 - 1 Entité Manageoise
Zelzate 3 - 4 Olsa Brakel
Gullegem 1 - 0 Witgoor Sport
Verlaine 0 - 3 Liège
Avanti 1 - 3 Linden
Knokke 3 - 1 Geel
JS Fizoise 3 - 2 Roeselare Daisel
Londerzeel 2 - 4 RAAL La Louvière
Deerlijk Sport 0 - 2 Tempo Overijse
Raeren-Eynatten 0 - 4 Tubize
Erpe-Mere United 1 - 1 Lille
Ranst 0 - 3 Houtvenne
Lokeren-Temse 3 - 0 RAEC Mons
Trois-Ponts 1 - 6 Jette
Gosselies Sports 1 - 2 Wezel
Racing Mechelen 6 - 2 Drongen
City Pirates Antwerpen 1 - 0 Olympic Charleroi
Mariekerke Branst 1 - 7 Wellen
Sporting Hasselt 7 - 0 Union Bossiere Gembloux
Mormont 0 - 1 Hoogstraten
Sint-Truiden 0 - 3 Anderlecht
AS Eupen 0 - 1 Antwerp
OH Leuven 0 - 3 Club Brugge
Zulte-Waregem 1 - 4 Genk
KRC Genk II 4 - 1 Lierse K
RSC Anderlecht II 0 - 0 Deinze
Bielorusia: 1. Division
Baranovichi 0 - 3 Osipovichy
Orsha 0 - 0 Lokomotiv Gomel
Molodechno 0 - 0 Ostrovets
BATE 2 - 2 Belshina
Arsenal 0 - 1 Dinamo Minsk
Bolivia: Primera División
Nacional Potosí 1 - 0 Jorge Wilstermann
Universitario de Sucre 2 - 1 Universitario de Vinto
Oriente Petrolero 3 - 0 Real Tomayapo
Bosnia si Hertegovina: Premijer Liga
Igman Konjic 2 - 0 Sarajevo
Brazilia: Serie A
América Mineiro 1 - 0 Santos
Flamengo 5 - 0 Athletico Paranaense
São Paulo 3 - 0 RB Bragantino
Botafogo 0 - 0 Atlético Goianiense
Internacional 3 - 0 Fluminense
Ceará 0 - 1 Fortaleza
Coritiba 0 - 1 Atlético Mineiro
Novorizontino 3 - 1 Criciúma
Amazonas 2 - 1 Lagarto
NEC 2 - 2 Portuguesa RJ
ASA 0 - 0 Rio Branco
Tocantinópolis 1 - 0 Santa Cruz
Bulgaria: First League
CSKA Sofia 1 - 0 Septemvri Sofia
CSKA 1948 Sofia II 1 - 0 Botev Plovdiv II
Cehia: 3. liga
Dukla Praha II 2 - 1 Loko Vltavín
Viktoria Plzeň II 0 - 1 Bohemians 1905 II
Pardubice II 2 - 0 Jablonec II
Viktoria Žižkov 1 - 0 Hradec Králové II
Sokol Brozany 0 - 1 Chlumec nad Cidlinou
Slovácko II 0 - 0 Znojmo
Zlín II 2 - 1 Uničov
Varnsdorf 2 - 0 Prostějov
Sigma Olomouc II 1 - 0 Opava
Jablonec 2 - 3 Slavia Prague
Sparta Prague 2 - 0 Sigma Olomouc
Pardubice 2 - 1 Slovan Liberec
České Budějovice 2 - 2 Slovacko
Chile: Primera B
Rangers 0 - 1 Recoleta
Unión La Calera 1 - 1 Deportivo Antofagasta
Colo Colo 1 - 0 Palestino
La Serena 0 - 1 Huachipato
China: Liga Intai
Qingdao Youth Island 2 - 1 Beijing BSU
Shijiazhuang Kungfu 1 - 2 Kunshan
Liaoning Shenyang 0 - 3 Nantong Zhiyun
Columbia: Primera A
Águilas Doradas 0 - 0 Millonarios
Jaguares de Córdoba 1 - 2 Deportivo Pereira
Junior 4 - 2 Independiente Medellín
Atlético 2 - 1 Orsomarso
Valledupar 1 - 1 Tigres
Coreea de Sud: K League Classic
Jeju United 5 - 0 Pohang Steelers
Suwon Bluewings 4 - 1 Seongnam
Gangneung City 2 - 1 Yangju Citizen
Ulsan Citizen 0 - 1 Cheongju
Costa Rica: Primera División
Santos de Guápiles 2 - 1 Alajuelense
Deportivo Saprissa 3 - 0 San Carlos
Municipal Grecia 3 - 5 Cartaginés
Croatia: 1. HNL
Osijek 2 - 2 Varaždin
Rijeka 0 - 1 Slaven Koprivnica
Jarun 1 - 3 Rudeš
Danemarca: 2nd Division
AB 2 - 2 Brabrand
Esbjerg 0 - 0 Skive
Brøndby 2 - 0 OB
AaB 0 - 0 Nordsjælland
Viborg 2 - 0 Silkeborg
Ecuador: Liga Pro
LDU Quito 2 - 0 Emelec
Técnico Universitario 3 - 1 Guayaquil City
Barcelona 0 - 0 Universidad Católica
Cumbayá 1 - 0 Macará
Elvetia: Challenge League
Vaduz 2 - 4 Thun
Winterthur 1 - 1 Zürich
Basel 0 - 2 Lugano
Young Boys 3 - 0 Servette
Estonia: Meistriliiga
Paide 0 - 0 Kuressaare
Finlanda: Kakkonen
OLS 0 - 1 JBK
JS Hercules 4 - 0 RoPS
JJK 5 - 1 KajHa
KuPS Akatemia 1 - 1 NJS
Futura 2 - 6 Atlantis
Klubi-04 3 - 3 VJS
KuPS 1 - 0 Mariehamn
Franta: Ligue 1
Ajaccio 0 - 0 Lens
Auxerre 2 - 2 Angers SCO
Nice 1 - 1 Strasbourg
Brest 1 - 1 Olympique Marseille
Reims 2 - 4 Clermont
Troyes 0 - 3 Toulouse
Georgia: Erovnuli Liga
Lokomotivi Tbilisi 0 - 2 Gagra
Dila 0 - 1 Dinamo Batumi
Germania: 2. Bundesliga
St. Pauli 3 - 0 Magdeburg
Fortuna Dusseldorf 2 - 2 Greuther Fürth
Hannover 96 1 - 0 Jahn Regensburg
Erzgebirge Aue 1 - 5 Wehen Wiesbaden
Meppen 6 - 2 Waldhof Mannheim
Bayern Munich 2 - 0 Wolfsburg
Mainz 05 0 - 0 Union Berlin
Vreden 4 - 3 Schermbeck
Victoria Clarholz 3 - 1 Finnentrop / Bamenohl
Delbrücker SC 1 - 1 Gütersloh
Sprockhövel 0 - 4 Gievenbeck
Paderborn II 0 - 1 Westfalia Rhynern
Ennepetal 2 - 1 Eintracht Rheine
Sportfreunde Siegen 3 - 0 ASC Dortmund
Rielasingen-Arlen 1 - 1 Oberachern
Uerdingen 2 - 1 Schonnebeck
Schwarz-Weiß Essen 1 - 1 Germania Ratingen
Homberg 1 - 2 MSV Düsseldorf
Meerbusch 6 - 0 Cronenberger SC
SSVg Velbert 0 - 0 Sonsbeck
Kleve 1 - 2 Monheim
Union Nettetal 3 - 1 TVD Velbert
Hilden 3 - 1 SF Hamborn
SC St. Tönis 4 - 1 FSV Duisburg
TuRU 1880 Düsseldorf 1 - 1 Kray
Heeslinger SC 3 - 0 Schöningen
HSC Hannover 0 - 5 Rotenburger SV
LSK Hansa 1 - 2 Papenburg
VfL Oldenburg 3 - 0 Germania Egestorf
Lupo-Martini 1 - 0 Bersenbrück
Staaken 0 - 2 Makkabi
CFC Hertha 2 - 2 MSV 1919 Neuruppin
Mecklenburg Schwerin 0 - 7 1. FC Frankfurt
Hansa Rostock II 2 - 0 Rostocker FC
Eintracht Mahlsdorf 0 - 0 Pampow
Union Fürstenwalde 1 - 1 Blau-Weiß 90 Berlin
Wacker Nordhausen 5 - 1 Krieschow
VfL Halle 2 - 1 Westerhausen
Paloma 1 - 1 HEBC
Türkiye 4 - 1 Curslack-Neuengamme
Niendorfer TSV 6 - 2 Süderelbe
Union Tornesch 1 - 0 Osdorf
Buchholz 1 - 4 Victoria Hamburg
Sasel 5 - 1 Harksheide
TSV Steinbach II 0 - 2 Neuhof
Rot-Weiß Walldorf 3 - 1 Fernwald
Mülheim-Kärlich 3 - 4 Schott Mainz
Mechtersheim 2 - 3 Diefflen
Gonsenheim 2 - 2 Karbach
Weiche Flensburg II 1 - 3 Union Neumünster
Lübeck II 2 - 4 Todesfelde
Eckernförder SV 3 - 0 Frisia 03 Risum-Lindholm
GW Siebenbäumen 2 - 2 Bordesholm
Hemelingen 7 - 1 Werder Bremen III
Schwachhausen 0 - 2 Vatan Sport
Brinkumer SV 0 - 3 Oberneuland
Union Bremen 3 - 2 BTS Neustadt
Leher TS 1 - 2 Aumund-Vegesack
Stuttgart II 4 - 2 Eintracht Trier
Hessen Kassel 2 - 2 Rot-Weiß Koblenz
Homburg 7 - 0 FSV Frankfurt
Germania Halberstadt 0 - 3 ZFC Meuselwitz
Greifswalder FC 0 - 0 Chemnitzer FC
Tennis Borussia 0 - 6 Carl Zeiss Jena
Rot-Weiß Erfurt 5 - 0 Lichtenberg
BFC Dynamo 0 - 1 BAK 07
Borussia M'gladbach II 3 - 0 Fortuna Düsseldorf II
Bremer SV 1 - 3 Lübeck
Phönix Lübeck 0 - 2 Atlas Delmenhorst
Werder Bremen II 2 - 0 St. Pauli II
Borussia Hildesheim 3 - 0 Schwarz-Weiß Rehden
Guatemala: Liga Nacional
Xelajú 1 - 1 Guastatoya
Cobán Imperial 3 - 1 Antigua GFC
Mixco 2 - 0 Xinabajul
Achuapa 1 - 1 Iztapa
Honduras: Lia Nationala
Real España 2 - 1 Victoria
Vida 2 - 0 Real Sociedad
Olancho 0 - 1 Olimpia
Motagua 4 - 1 Marathón
Indonezia: Liga 1
Dewa United 2 - 0 Bhayangkara
Persebaya Surabaya 2 - 2 Madura United
Persis Solo 1 - 2 Persita
Persikabo 1973 1 - 1 Persija
Irlanda: Premier Division
St Patrick's Athletic 1 - 0 Sligo Rovers
Irlanda de Nord: Premiership
Linfield 4 - 0 Portadown
Islanda: Úrvalsdeild
ÍBV 4 - 1 FH
KA 3 - 0 ÍA
Valur 6 - 1 Stjarnan
Italia: Serie A
Fiorentina 3 - 2 Cremonese
Lazio 2 - 1 Bologna
Salernitana 0 - 1 Roma
Spezia 1 - 0 Empoli
Ascoli 2 - 1 Ternana
Benevento 0 - 1 Cosenza
Brescia 2 - 0 Südtirol
Modena 0 - 1 Frosinone
SPAL 1 - 3 Reggina
Venezia 1 - 2 Genoa
Japonia: J1 League
Kashima Antlers 2 - 0 Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol 2 - 3 Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka 0 - 2 Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu 0 - 0 Nagoya Grampus
Tochigi 0 - 2 Albirex Niigata
JEF United 1 - 2 Machida Zelvia
Tokushima Vortis 2 - 2 Oita Trinita
Kazahstan: Cup
Kaisar 3 - 1 Kyzyl-Zhar
Aktobe 1 - 0 Tobol
Zhetysu 0 - 0 Turan Turkistan
Shakhter Karagandy 1 - 7 Astana
Letonia: Virsliga
Spartaks Jūrmala 2 - 3 Liepaja
Lituania: A Lyga
Riteriai 1 - 5 Zalgiris
Banga 0 - 0 Suduva
Macedonia de Nord: First League
Pobeda 0 - 1 Tikvesh
Bregalnica Štip 0 - 1 Struga
Rabotnički 0 - 5 Akademija Pandev
Shkendija 1 - 1 Sileks
Malaezia: Premier League
Skuad Projek 0 - 3 Kuching FA
Malawi: Super League
Kamuzu Barracks 1 - 0 Karonga United
TN Stars 0 - 3 Dedza Dynamos
Mighty Wanderers 3 - 3 Nyasa Big Bullets
Rumphi United 1 - 3 MAFCO
Mexic: Liga MX
Pumas UNAM 0 - 3 América
Guadalajara 1 - 1 Atlas
Cruz Azul 2 - 3 Toluca
Moldova: Divizia Nationala
Milsami 1 - 0 Petrocub
Sheriff 2 - 0 Dinamo-Auto
Nicaragua: Primera Division
Municipal Jalapa 1 - 0 Deportivo Ocotal
Juventus Managua 0 - 1 Walter Ferretti
Sport Sébaco 2 - 1 Managua
UNAN Managua 3 - 0 Matagalpa
Norvegia: 1. Division
Brann 3 - 0 Raufoss
Bryne 2 - 1 Grorud
Fredrikstad 1 - 1 Ranheim
KFUM 3 - 2 Sandnes Ulf
Kongsvinger 2 - 2 Start
Mjøndalen 0 - 4 Sogndal
Skeid 2 - 0 Åsane
Stjørdals-Blink 3 - 2 Stabæk
Strømmen 1 - 3 Egersund
Frigg 0 - 3 Hødd
Levanger 2 - 3 Træff
Tromsdalen 0 - 1 Kjelsås
HamKam 1 - 1 Valerenga
Jerv 1 - 0 Lillestrøm
Tromsø 2 - 1 Kristiansund
Oceania: O-League
Auckland City 2 - 0 Central Coast
Olanda: Eerste Divisie
ADO Den Haag 0 - 2 Den Bosch
Volendam 1 - 4 NEC
Ajax 6 - 1 Groningen
Twente 3 - 0 Fortuna Sittard
Sparta Rotterdam 2 - 3 AZ
Paraguay: Division Profesional
Olimpia 2 - 0 Cerro Porteño
Club Guaraní 1 - 1 Nacional
Peru: Primera División
Sport Huancayo 4 - 0 UTC Cajamarca
Alianza Atlético 3 - 0 César Vallejo
Atlético Grau 2 - 1 Deportivo Municipal
Sport Boys 2 - 1 Cienciano
Universitario 2 - 0 Deportivo Binacional
Polonia: Ekstraklasa
Lech Poznań 0 - 1 Slask Wroclaw
Radomiak Radom 4 - 1 Lechia Gdańsk
Rakow Czestochowa 2 - 2 Jagiellonia Białystok
Górnik Łęczna 1 - 2 Arka Gdynia
Chrobry Głogów 0 - 1 Podbeskidzie
Stal Rzeszów 1 - 0 ŁKS Łódź
Portugalia: Primeira Liga
Vitoria Guimaraes 1 - 0 Estoril
Vizela 0 - 1 Porto
Boavista 2 - 1 Santa Clara
Romania: Liga I
Universitatea Craiova 1 - 0 Mioveni
FCSB 3 - 2 Chindia Târgovişte
CFR Cluj 0 - 1 Botoșani
Brașov Steagul Renaște 1 - 1 Minaur Baia Mare
Rusia: FNL
Alaniya Vladikavkaz 1 - 0 Neftekhimik
Volgar Astrakhan 2 - 0 Yenisey
Arsenal Tula 1 - 1 Dynamo Makhachkala
SKA Khabarovsk 2 - 2 Baltika
Krasnodar II 0 - 1 Akron
Khimki 1 - 3 Akhmat Grozny
Orenburg 1 - 0 Torpedo Moskva
Nizhny Novgorod 3 - 4 Rostov
Spartak Moscow 3 - 0 Sochi
Scotia: Premiership
Hearts 4 - 1 Dundee United
Kilmarnock 0 - 5 Celtic
Serbia: Prva Liga
Mačva Šabac 2 - 1 Radnički Novi Beograd
Loznica 0 - 0 GFK Sloboda Užice
Rad Beograd 0 - 3 Grafičar
Železničar Pančevo 1 - 0 Trayal Kruševac
Zlatibor Čajetina 1 - 1 RFK Novi Sad
Mladost Novi Sad 0 - 1 Partizan
Spartak Subotica 2 - 2 Javor Ivanjica
Mladost Lučani 3 - 2 Radnik Surdulica
Zemplín Michalovce 0 - 4 Spartak Trnava
DAC 1904 3 - 0 Dukla Banská Bystrica
Liptovský Mikuláš 1 - 5 Slovan Bratislava
Slovenia: 1. SNL
Domzale 3 - 2 Maribor
Dekani 1 - 1 Rudar
Krka 2 - 0 Triglav
Ilirija 1 - 1 Brinje Grosuplje
Spania: La Liga
Cadiz 0 - 1 Real Sociedad
Almeria 1 - 2 Real Madrid
Valencia 1 - 0 Girona
Burgos 1 - 0 Malaga
Racing Santander 0 - 2 Villarreal II
Ibiza 0 - 2 Granada
SUA: MLS
Inter Miami 3 - 2 New York City
Austin 4 - 3 Sporting KC
Colorado Rapids 1 - 1 Columbus Crew
Dallas 4 - 1 SJ Earthquakes
Houston Dynamo 2 - 3 Montréal
LA Galaxy 5 - 2 Vancouver Whitecaps
Los Angeles 5 - 0 Charlotte
Birmingham Legion 1 - 0 San Diego Loyal
San Antonio 2 - 0 Las Vegas Lights
Monterey Bay 1 - 0 Sacramento Republic
Suedia: Allsvenskan
AIK 2 - 2 Värnamo
Degerfors 1 - 1 Varberg
Djurgården 3 - 2 Kalmar
Elfsborg 1 - 1 Norrköping
Malmö 3 - 1 GIF Sundsvall
Forward 0 - 2 Sylvia
Haninge 1 - 4 Örebro Syrianska
Motala 1 - 3 Vasalund
Sandviken 1 - 3 IF Karlstad
Team Thoren 0 - 2 Gefle
Täby 1 - 2 Piteå Women
Umeå FC 3 - 4 Hammarby Talang
Falkenberg 2 - 0 Oddevold
GAIS 3 - 0 Ljungskile
Skövde AIK 1 - 3 Östersunds FK
Utsikten 1 - 1 Norrby
Tailanda: Thai Premier League
Port 0 - 0 Lamphun Warrior
Chiangrai United 1 - 0 Police Tero
Sukhothai 0 - 3 Prachuap
Tara Galilor: Premier League
Penybont 2 - 0 Bala Town
Turcia: 1. Lig
Bodrumspor 3 - 1 Yeni Malatyaspor
Sakaryaspor 0 - 1 Göztepe
Alanyaspor 3 - 3 Besiktas
Ümraniyespor 0 - 1 Antalyaspor
Gaziantep FK 1 - 0 Ankaragücü
Ungaria: NB I
Kisvárda 1 - 1 Puskas
Ferencvaros 4 - 0 Fehervar
Honvéd 3 - 3 Paksi FC
Gyirmót 0 - 1 Békéscsaba
Kazincbarcika 2 - 1 Budafoki MTE
Pécsi MFC 2 - 1 MTE 1904
Tiszakécske 1 - 2 Diósgyőr
Siófok 1 - 0 Nyíregyháza Spartacus
Szombathelyi Haladás 2 - 1 Győri ETO
Soroksár SC 2 - 2 Csákvári TK
MTK 4 - 2 Dorogi
Ajka 4 - 2 Kozármisleny
Szentlőrinc SE 2 - 0 Szeged-Csanád
Venezuela: Primera División
Hermanos Colmenárez 2 - 0 UCV
Deportivo Táchira 0 - 0 Carabobo
Vietnam: V.League 1
Da Nang 0 - 2 Viettel
Ha Noi 2 - 1 Hoang Anh Gia Lai
Zimbabwe: Premier Soccer League
Tenax 0 - 2 Dynamos
CAPS United 1 - 0 Bulawayo City
Bulawayo Chiefs 2 - 1 Kariba
Triangle United 1 - 1 Manica Diamonds

powered by SoccerStats247