POS PubOrder baruri si restaurante

POS pentru baruri si restaurante. Click aici!

RSS Feed Directory
1577 feed-uri in director

SoccerStats247 Feed

Rezultate fotbal meci - 07/26/2021
America de Nord / Centrala: CONCACAF Gold Cup
Statele Unite 1 - 0 Jamaica
Argentina: Prim B Nacional
Deportivo Maipú 1 - 0 Estudiantes Río Cuarto
Atlanta 0 - 3 Chacarita Juniors
Argentinos Juniors 1 - 0 Newell's Old Boys
Talleres de Córdoba 2 - 0 Arsenal
Santa Cruz 5 - 0 San José
Jorge Wilstermann 2 - 1 Blooming
Brazilia: Serie A
Juventude 1 - 0 Chapecoense
Cuiabá 1 - 2 Corinthians
Bulgaria: First League
Botev Vratsa 0 - 0 Arda
Minyor Pernik 3 - 1 Ludogorets II
Etar 3 - 0 Levski Lom
Montana 1 - 1 CSKA 1948 Sofia II
Chile: Primera División
Universidad Católica 3 - 0 O'Higgins
China: Liga Intai
Heilongjiang Ice City 1 - 1 Beijing BSU
BIT 0 - 5 Zhejiang Professional
Columbia: Primera A
Deportivo Cali 0 - 0 Independiente Medellín
Junior 1 - 0 Envigado
Unión Magdalena 3 - 1 Fortaleza CEIF
Danemarca: Superliga
SønderjyskE 1 - 0 Vejle
Ecuador: Liga Pro
Barcelona 2 - 0 Manta
Egipt: Premier League
Pyramids 1 - 1 National Bank of Egypt
Franta: Ligue 2
Dijon 1 - 3 Sochaux
Germania: 3. Liga
Freiburg II 0 - 0 Wehen Wiesbaden
Islanda: Úrvalsdeild
KR 4 - 0 Fylkir
Kenia: KPL
Ulinzi Stars 1 - 0 Gor Mahia
Nairobi City Stars 1 - 2 Bidco United
Mexic: Liga MX
Monterrey 1 - 1 Puebla
Tijuana 1 - 2 Tigres UANL
Paraguay: Division Profesional
12 de Octubre 1 - 3 Olimpia
Polonia: Ekstraklasa
Wisła Kraków 3 - 0 Zagłębie Lubin
Portugalia: Taça da Liga
Vitoria Guimaraes 4 - 1 Leixões
Romania: Liga I
Chindia Târgovişte 1 - 1 Sepsi
ACS Gloria Bistriţa 1 - 0 Dinamo Bucureşti
Rusia: Premier League
Nizhny Novgorod 1 - 0 Sochi
Serbia: Super Liga
Kolubara 1 - 1 Radnik Surdulica
SUA: MLS
D.C. United\t 1 - 0 New York RB
Seattle Sounders 1 - 3 Sporting KC
LA Galaxy II 3 - 0 Oakland Roots
Suedia: Allsvenskan
Varberg 2 - 0 IFK Göteborg
Örebro 1 - 1 AIK
Östersunds FK 0 - 1 Halmstad
GAIS 1 - 1 Akropolis
Norrby 4 - 1 Västerås SK
Ucraina: Persha Liga
Alians Lypova Dolyna 0 - 2 FK Metalist Kharkiv
Vorskla 2 - 2 Dnipro-1
Venezuela: Primera División
Deportivo Táchira 1 - 1 Hermanos Colmenárez

powered by SoccerStats247



Rezultate fotbal meci - 07/25/2021
America de Nord / Centrala: CONCACAF Gold Cup
Costa Rica 0 - 2 Canada
Argentina: Prim B Nacional
Quilmes 2 - 1 Deportivo Riestra
Deportivo Morón 3 - 0 All Boys
Mitre Santiago d. Estero 1 - 0 Nueva Chicago
Instituto 0 - 2 Defensores de Belgrano
Tigre 0 - 0 Belgrano
Agropecuario 2 - 0 Gimnasia Mendoza
River Plate 4 - 0 Unión
Defensa y Justicia 1 - 2 Godoy Cruz
Rosario Central 1 - 0 Vélez Sarsfield
Patronato 2 - 0 Sarmiento
Estudiantes 0 - 1 Independiente
Sportivo Peñarol 1 - 1 Ciudad de Bolívar
Olimpo 3 - 2 Estudiantes de San Luis
Deportivo Madryn 1 - 3 Independiente Chivilcoy
Sol de Mayo 2 - 0 Cipolletti
Huracán Las Heras 1 - 1 Circulo Deportivo
Camioneros RG 2 - 1 Ferro Carril Oeste LP
Juventud Unida Univ. 1 - 0 Villa Mitre
Sansinena 1 - 1 Sportivo Desamparados
Chaco For Ever 1 - 0 Gimnasia Concepción
Central Norte 0 - 0 Douglas Haig
Unión Sunchales 2 - 2 Boca Unidos
Defensores Belgrano VR 0 - 3 Juventud Unida G.
Sportivo Belgrano 0 - 2 Sarmiento Resistencia
Australia: Capital Territory NPL
Tuggeranong United 0 - 2 Belconnen United
Cooma Tigers 2 - 0 Canberra Croatia
Charlestown Azzurri 3 - 2 Newcastle Olympic
Broadmeadow Magic 0 - 0 Valentine
Sunshine Coast 2 - 0 Gold Coast United
Brisbane Olympic 0 - 0 Eastern Suburbs
Austria: Bundesliga
Ried 2 - 1 Austria Vienna
SAK Klagenfurt 1 - 1 Wolfsberger AC
Wacker Innsbruck II 0 - 2 Imst
Telfs 2 - 0 Kitzbühel
Austria Lustenau II 1 - 4 Dornbirner SV
Belgia: Cupa
Bossiere 2 - 2 Fernelmont-Hemptinne
Tollembeek 0 - 3 Dendermonde
Helson Helchteren 2 - 3 Wezel
Mechelen 3 - 2 Antwerp
Club Brugge 2 - 2 AS Eupen
Anderlecht 1 - 3 Union Saint-Gilloise
Sint-Truiden 2 - 1 Gent
Bielorusia: 1. Division
Lokomotiv Gomel 1 - 1 Volna
Shakhtyor Petrikov 1 - 1 Orsha
Arsenal 1 - 1 Lida
BATE 0 - 2 Dinamo Brest
Smorgon 1 - 2 Isloch
Bolivia: Primera División
Independiente Petrolero 1 - 0 Royal Pari
The Strongest 3 - 1 Bolívar
Atlético Palmaflor 2 - 1 Guabirá
Bosnia si Hertegovina: Premijer Liga
Rudar Prijedor 1 - 1 Siroki Brijeg
Posušje 0 - 2 Sarajevo
Borac Banja Luka 0 - 0 Leotar
Brazilia: Serie A
Flamengo 5 - 1 São Paulo
Santos 0 - 1 Atlético Goianiense
Atlético Mineiro 3 - 0 Bahia
Fortaleza 1 - 0 RB Bragantino
Sport Recife 0 - 0 Ceará
Athletico Paranaense 2 - 1 Internacional
Vasco da Gama 4 - 1 Guarani
CSA 2 - 1 Vitória
Operário PR 1 - 0 Coritiba
Avaí 1 - 1 Brasil de Pelotas
Sampaio Corrêa 2 - 3 CRB
Altos 2 - 2 Jacuipense
Manaus 1 - 1 Paysandu
Botafogo SP 2 - 1 Ituano
Galvez 2 - 0 Ypiranga AP
Peñarol 1 - 1 São Raimundo RR
Treze 3 - 1 Caucaia
Bahia de Feira 1 - 0 ASA
Retrô 2 - 2 Itabaiana
Sergipe 1 - 0 Atlético Alagoinhas
União Rondonópolis 0 - 2 Aparecidense
Ferroviária 2 - 0 Boa
Aimoré 0 - 1 Juventus SC
Rio Branco ES 2 - 1 CA Patrocinense
Bulgaria: Cup
Atletik Provadia 1 - 3 Chernolomets 1919
CSKA 1948 Sofia 2 - 4 CSKA Sofia
Lokomotiv Plovdiv 1 - 3 Ludogorets
Botev Plovdiv II 1 - 1 Lovech
Cehia: Cupa
Strání 3 - 2 Břeclav
Humpolec 1 - 1 Slavoj Polná
Kozlovice 4 - 0 Heřmanice Slezská
Stará Říše 0 - 5 Znojmo
Bospor Bohumín 1 - 0 Dětmarovice
Slavoj Olympia Bruntál 1 - 3 Šumperk
Viktoria Plzen 2 - 1 Mladá Boleslav
České Budějovice 1 - 0 Teplice
Zlín 0 - 1 Slavia Prague
Slovan Liberec 0 - 1 Slovacko
Chile: Primera B
San Marcos 2 - 1 Barnechea
Curicó Unido 1 - 2 Universidad de Chile
Huachipato 0 - 0 La Serena
Palestino 2 - 0 Santiago Wanderers
Colo Colo 1 - 1 Audax Italiano
Columbia: Primera A
Atlético Bucaramanga 4 - 3 Independiente Santa Fe
Jaguares de Córdoba 1 - 1 Once Caldas
Atlético Nacional 1 - 0 Deportes Tolima
Tigres 0 - 0 Bogotá
Coreea de Sud: K League Classic
Ulsan 2 - 5 Suwon
Gangwon 2 - 2 Jeju United
Yangju Citizen 1 - 1 Paju Citizen
Croatia: 1. HNL
Hajduk Split 1 - 2 Osijek
Rijeka 2 - 0 Istra 1961
Danemarca: 1st Division
Nykøbing 1 - 2 Lyngby
Nordsjælland 0 - 0 AGF
Randers 1 - 1 OB
FC Copenhagen 0 - 0 Silkeborg
Brøndby 1 - 1 Viborg
Ecuador: Liga Pro
Nueve de Octubre 4 - 1 LDU Quito
Independiente Valle 3 - 2 Orense
Deportivo Cuenca 0 - 1 Emelec
Egipt: Premier League
El Entag El Harby 2 - 3 Al Ahly
Elvetia: Challenge League
Wil 2 - 3 Vaduz
Lugano 0 - 2 Zürich
Grasshopper 0 - 2 Basel
Sion 1 - 2 Servette
Estonia: Esiliiga A
Paide II 8 - 2 Tammeka II
Finlanda: Kakkonen
SJK Akatemia 1 - 0 Kemi City
Kiffen 2 - 2 PEPO
Mariehamn 0 - 2 Inter Turku
KuPS 1 - 0 Ilves
Honka 1 - 1 Lahti
MP 2 - 0 Klubi-04
Germania: 2. Bundesliga
St. Pauli 3 - 0 Holstein Kiel
Nürnberg 0 - 0 Erzgebirge Aue
Sandhausen 0 - 2 Fortuna Dusseldorf
Viktoria Berlin 2 - 1 Viktoria Köln
Verl 0 - 0 Türkgücü München
1860 München II 3 - 0 Schwaben Augsburg
Kottern 1 - 1 Deisenhofen
ZFC Meuselwitz 1 - 0 Lichtenberg
Energie Cottbus 1 - 1 Luckenwalde
Eilenburg 1 - 1 Chemie Leipzig
Irlanda: Cupa FAI
Killester Utd 1 - 0 Usher Celtic
Crumlin United 1 - 2 St Mochtas AFC Dublin
Liffeys Pearse FC 0 - 2 Cobh Ramblers
Treaty United 0 - 1 Dundalk
College Corinthians 0 - 5 Bohemians
Sligo Rovers 2 - 3 Cork City
Islanda: Úrvalsdeild
HK 0 - 3 Valur
Leiknir Reykjavík 0 - 1 KA
ÍA 0 - 3 FH
Víkingur Reykjavík 3 - 2 Stjarnan
Keflavík 2 - 0 Breidablik
Kazahstan: Cup
Shakhter Karagandy 7 - 1 SDYuShOR 8
Tobol 3 - 4 Maqtaaral
Astana 1 - 0 Akzhayik
Kaspiy 1 - 0 Zhetysu
Kenia: KPL
Wazito 2 - 1 Mathare United
Western Stima 0 - 2 Vihiga United
Bandari 1 - 0 Posta Rangers
Kariobangi Sharks 0 - 3 KCB
Nzoia Sugar 2 - 2 Leopards
Sofapaka 1 - 2 Homeboyz
Letonia: Virsliga
Spartaks Jūrmala 1 - 2 Rigas FS
Metta / LU 0 - 1 Riga
Lituania: A Lyga
Nevėžis 0 - 1 Dainava
Malaezia: Premier League
PDRM 1 - 0 Kelantan United
Johor Darul Ta'zim 3 - 1 UiTM
Pahang 1 - 1 Melaka United
Ekwendeni Hammers 0 - 3 Red Lions
Mexic: Liga MX
Guadalajara 1 - 2 Atlético San Luis
Pumas UNAM 0 - 0 Atlas
Moldova: Divizia Nationala
Milsami 2 - 1 Petrocub
Sfîntul Gheorghe 1 - 1 CSF Bălți
Muntenegru: First League
Sutjeska 1 - 0 Podgorica
Nigeria: NPFL
Akwa United 3 - 0 Jigawa Golden Stars
Rivers United 2 - 0 Ifeanyi Uba
Enyimba 2 - 1 MFM
Plateau United 0 - 0 Lobi Stars
Nasarawa United 4 - 0 Sunshine Stars
Katsina United 2 - 0 Dakkada
Adamawa United 1 - 1 Enugu Rangers
Kano Pillars 1 - 0 Abia Warriors
Heartland 0 - 0 Kwara United
Warri Wolves 1 - 0 Wikki Tourist
Norvegia: NM Cupen
Rana 1 - 4 Bodø / Glimt
Flint 1 - 2 IF Fram
Stovner 2 - 5 Grorud
Spjelkavik 1 - 4 Molde
Harstad 2 - 0 Melbo IL
Oppsal 0 - 2 Skeid
Ullern 3 - 1 Asker
Lørenskog 1 - 2 Strømmen
Nybergsund 0 - 1 Raufoss
Hønefoss 0 - 2 Strømsgodset
Ørn Horten 1 - 2 Ullensaker / Kisa
Lysekloster 1 - 2 Åsane
Træff 0 - 4 Aalesund
Strindheim 2 - 4 Orkla
Verdal 0 - 6 Nardo
Lyn 0 - 4 Valerenga
Kråkerøy 0 - 3 Fredrikstad
Kvik Halden 0 - 2 Sarpsborg 08
IF Ready 4 - 0 SF Grei
Brumunddal 1 - 2 HamKam
Vestfossen 1 - 3 Moss
Åssiden IF 0 - 3 Mjøndalen
Halsen 1 - 5 Notodden
Pors Grenland 1 - 4 Sandefjord
Donn 1 - 2 Jerv
Sola 1 - 0 Madla
Staal Jørpeland 2 - 3 Viking
Åkra 2 - 2 Vard
Sandviken 1 - 2 Fyllingsdalen
Os 2 - 6 Øygarden
Byåsen 3 - 4 Ranheim
Melhus 0 - 7 Rosenborg
Paraguay: Division Profesional
Guaireña 1 - 2 River Plate
Cerro Porteño 1 - 1 Libertad
Peru: Primera División
UTC Cajamarca 0 - 1 Universitario
Cusco 2 - 2 Deportivo Binacional
Melgar 1 - 1 César Vallejo
Polonia: Ekstraklasa
Piast Gliwice 2 - 3 Rakow Czestochowa
Pogon Szczecin 2 - 0 Górnik Zabrze
Slask Wroclaw 2 - 2 Warta Poznań
Portugalia: Taça da Liga
Nacional 1 - 2 Estoril
Marítimo 0 - 1 Boavista
Vilafranquense 0 - 3 Arouca
Varzim 1 - 1 Rio Ave
Penafiel 1 - 1 Moreirense
Romania: Liga I
FCV Farul Constanţa 2 - 0 Gaz Metan Mediaş
FCSB 4 - 1 Universitatea Craiova
Rusia: FNL
Kuban Krasnodar 0 - 2 Veles
Metallurg Lipetsk 2 - 2 Akron
Krylya Sovetov 1 - 2 Akhmat Grozny
CSKA Moscow 1 - 0 Ufa
Ural 0 - 3 Krasnodar
Scotia: League Cup
St. Mirren 2 - 0 Partick Thistle
Hearts 1 - 0 Inverness CT
Serbia: Super Liga
Vojvodina 0 - 2 Partizan
Metalac GM 2 - 4 Bačka Topola
Slovacia: Cupa
Jednota Sokol 2 - 4 Nové Mesto nad Váhom
Jasenov 1 - 2 Spartak Medzilaborce
Ptava NV Pticie 1 - 2 Slovan Bela nad Cirochou
Tatran Bystre 0 - 2 Hencovce
Lastomir 0 - 6 Pavlovce nad Uhom
Vojcice 3 - 0 Budkovce
Maraton Sena 2 - 2 Mladosť Kalša
Saca 0 - 2 Tahanovce
Kechnec 4 - 4 Cana
Slovan Poproc 1 - 7 Spartak Medzev
Rožňava 0 - 1 Dvorniky-Vcelare
Lokomotíva Košice 1 - 0 Gelnica
Teplicka 1 - 1 Spišská Nová Ves
Vikartovce 2 - 2 Poprad
Velka Lomnica 5 - 2 Levoca
Tatran Lubica 0 - 3 Gerlachov
Siroke 2 - 5 Pivovar Velky Saris
Sokol Torysa 0 - 6 Slovan Sabinov
Fintice 2 - 1 Marhan
Sokol Chminianska 3 - 0 Kosicka Nova Ves
Plevnik-Drienove 1 - 1 Spartak Kvasov
Partizan Domaniza 0 - 1 Lednické Rovne
Vapec Horna Poruba 1 - 1 Partizan Precin
Slovan Bolesov 2 - 4 Trencianske Stankovce
Melcice-Lieskove 0 - 4 Častkovce
Holic 0 - 3 Nafta Gbely
Banik Brodske 0 - 6 Druzstevnik Radimov
Horna Krupa 0 - 0 Vrbove
Piestany 1 - 5 Trebatice
Kanianka 2 - 0 Dolne Vestenice
Tatran Uhrovec 1 - 1 Spartak Bánovce nad B.
Zemianske Kostolany 0 - 5 Tovarniky
Topoľčany 0 - 4 Solcany
Velke Zaluzie 3 - 1 Slovan Hlohovec
Bab 4 - 1 Kovarce
Nevidzany 1 - 4 Lipova
Druzstevnik Trstice 4 - 0 Neded
Jelka 1 - 3 Veľký Meder
Okolicna na Ostrove 2 - 2 Hurbanovo
Termal Podhajska 0 - 4 Veľké Ludince
Druzstevník Besenov 1 - 1 Nové Zámky
Slovan Skalite 1 - 3 Kotesova
TJ Druzstevnik Bitarova 1 - 2 Olympia Bobrov
Pokrok Stara Bystrica 1 - 2 Cierne
Gbelany 2 - 0 Teplička nad Váhom
Predmier 0 - 3 Kysucke Nove Mesto
Tatran Chlebnice 1 - 0 Tvrdosin
Druzstevnik Dlha nad O. 1 - 4 Stranavy
Sokol Zubrohlava 0 - 5 Dolny Kubin
Oravan 1 - 3 Liptovská Štiavnica
Baník Velky Krtís 3 - 1 Tatran VLM
Likavka 0 - 0 Rosina
Visnove 0 - 3 Javorník Makov
Svosov 1 - 2 Dynamo Diviaky
Sk Krivan Vazec 2 - 3 Brezno
Slovan Vavrecka 1 - 2 Zavazna Poruba
Slovan Dudince 0 - 1 Banska Stiavnica
Strojár Krupina 0 - 1 Malinec
Hrochot 0 - 8 Podkonice
OFK Slovenska Lupca 2 - 2 Sokol Medzibrod
Hontianske Nemce 1 - 1 Lokomotíva Zvolen
Ladomerska Vieska 1 - 8 Kováčová
Selce 2 - 4 Salkova
Jesenske 4 - 2 Detva
Iskra Hnusta 0 - 1 Poltár
Slovan Tomasovce 0 - 0 Badin
MSK Tisovec 0 - 1 Rimavská Sobota
Sokol Opatovska Nova Ves 0 - 2 Novohrad Lučenec
Lozorno 0 - 2 Lab
Malacky 2 - 1 Lokomotíva DNV
Limbach 1 - 3 Tomášov
Slovan Casta 3 - 4 Svätý Jur
Vinicne 0 - 0 Vrakuna
NMSK 1922 Bratislava 1 - 4 Dunajská Lužná
Danubia Velky Biel 1 - 2 Nova Dedinka
Kráľová pri Senci 0 - 1 MŠK Senec
Spartak Trnava 2 - 0 Pohronie
Zilina 3 - 0 Sereď
Zemplín Michalovce 4 - 1 DAC
Slovenia: 1. SNL
Radomlje 1 - 1 Olimpija
Maribor 3 - 1 Domzale
SUA: MLS
Inter Miami 1 - 1 Philadelphia Union
Minnesota United 2 - 1 Portland Timbers
Chicago Fire 1 - 2 Toronto
Dallas 4 - 0 LA Galaxy
Nashville SC 3 - 0 Cincinnati
SJ Earthquakes 1 - 1 Houston Dynamo
Real Salt Lake 3 - 0 Colorado Rapids
Los Angeles 2 - 2 Vancouver Whitecaps
New York City 5 - 0 Orlando City
New England 2 - 1 Montréal
Memphis 901 1 - 0 FC Tulsa
OKC Energy 0 - 0 Sporting KC II
New Mexico United 0 - 0 El Paso Locomotive
Orange County SC 2 - 2 Sacramento Republic
Rio Grande Valley 1 - 1 Austin Bold
San Diego Loyal 0 - 1 Phoenix Rising
Suedia: Allsvenskan
Häcken 1 - 1 Elfsborg
Hammarby 2 - 1 Norrköping
Kalmar 0 - 1 Djurgården
AFC Eskilstuna 4 - 0 Örgryte
Värnamo 1 - 0 Vasalund
Ucraina: Persha Liga
Kryvbas KR 4 - 1 Olimpik Donetsk
Nyva Ternopil 1 - 0 Polessya
Podillya Khmelnytskyi 0 - 0 Obolon' Kyiv
Zorya 0 - 1 Oleksandria
Desna 3 - 0 Chornomorets
Metalist 1925 Kharkiv 2 - 1 Rukh Vynnyky
Venezuela: Primera División
Gran Valencia 1 - 1 Carabobo
Deportivo Lara 1 - 1 Yaracuyanos

powered by SoccerStats247



Rezultate fotbal meci - 07/24/2021
Angola: Girabola

Desportivo Huíla 0 - 1 Petro de Luanda
Cuando Cubango 1 - 1 Académica do Lobito
Ferroviário do Huambo 1 - 2 Sporting de Cabinda
Sagrada Esperança 2 - 0 Progresso
Recreativo do Libolo 1 - 0 Wiliete
Baixa de Kassange 1 - 0 Interclube
Bravos do Maquis 2 - 0 Recreativo da Caála
Argentina: Prim B Metro
Colegiales 3 - 0 Argentino Quilmes
Fénix 0 - 0 JJ Urquiza
Defensores Unidos 0 - 0 Sacachispas
Villa San Carlos 0 - 2 Acassuso
Deportivo Armenio 2 - 1 Cañuelas
Comunicaciones 1 - 2 Flandria
UAI Urquiza 1 - 1 Deportivo Merlo
Talleres Remedios 1 - 1 San Miguel
Estudiantes Caseros 1 - 2 Almirante Brown
Gimnasia Jujuy 1 - 0 Deportivo Santamarina
Guillermo Brown 0 - 3 Brown de Adrogué
Ferro Carril Oeste 1 - 1 Club Atlético Güemes
Barracas Central 3 - 2 San Telmo
Independiente Rivadavia 1 - 1 Villa Dálmine
Atlético Rafaela 0 - 2 San Martín San Juan
Alvarado 2 - 0 San Martín Tucumán
Colón 1 - 4 Lanús
Racing Club 0 - 0 Gimnasia La Plata
Platense 0 - 1 Aldosivi
San Lorenzo 1 - 0 Central Córdoba SdE
Banfield 0 - 0 Boca Juniors
Crucero del Norte 0 - 2 Sportivo Las Parejas
Def. de Pronunciamiento 0 - 0 Gimnasia y Tiro
Australia: Capital Territory NPL
West Canberra Wanderers 0 - 2 Gungahlin United
Canberra Olympic 2 - 3 Monaro Panthers
Edgeworth Eagles 0 - 0 Lambton Jaffas
Weston Workers 1 - 4 Maitland
Logan Lightning 2 - 4 Brisbane Strikers
Redlands United 1 - 5 Lions
Magpies Crusaders 0 - 3 Capalaba
Perth Glory II 5 - 0 Gwelup Croatia
Perth 0 - 0 Cockburn City
Floreat Athena 1 - 1 Bayswater City
Balcatta 1 - 2 Armadale
Sorrento 4 - 1 Inglewood United
Rockingham City 1 - 5 ECU Joondalup
Austria: Bundesliga
Rapid Vienna 0 - 2 Hartberg
Rheindorf Altach 0 - 1 LASK
Swarovski Tirol 1 - 1 Admira
Austria Salzburg 3 - 0 Salzburger AK
Grödig 3 - 2 Wals-Grünau
SVG Reichenau 3 - 2 Swarovski Tirol II
Kufstein 1 - 1 Wörgl
Schwarz-Weiß Bregenz 0 - 0 Rotenberg
Wolfurt 1 - 2 Hohenems
Belgia: First Division A
OH Leuven 1 - 1 Zulte-Waregem
Kortrijk 2 - 0 RFC Seraing
KV Oostende 0 - 3 Sporting Charleroi
Bielorusia: 1. Division
Baranovichi 3 - 1 Krumkachy
Slonim 0 - 2 Belshina
Dnepr Mogilev 3 - 0 Naftan
Dinamo Minsk 3 - 1 Vitebsk
Neman Grodno 1 - 0 Slutsk
Bolivia: Primera División
Always Ready 2 - 1 Real Potosí
Nacional Potosí 0 - 0 Real Tomayapo
Bosnia si Hertegovina: Premijer Liga
Radnik Bijeljina 1 - 2 Sloboda Tuzla
Tuzla City 2 - 1 Željezničar
Brazilia: Serie A
Palmeiras 1 - 0 Fluminense
Grêmio 1 - 1 América Mineiro
Vila Nova 0 - 0 Cruzeiro
Náutico 1 - 1 Brusque
Confiança 0 - 1 Botafogo
Floresta 1 - 1 Ferroviário
Botafogo PB 1 - 0 Santa Cruz
Tombense 1 - 1 Volta Redonda
Novorizontino 1 - 0 Mirassol
Ypiranga Erechim 2 - 1 São José RS
Castanhal 2 - 1 Fast Clube
4 de Julho 4 - 0 Paragominas
Juventude MA 2 - 0 Guarany de Sobral
Palmas 2 - 1 Moto Club MA
Atlético Cearense 0 - 0 Central
Sousa 0 - 2 América RN
ABC 2 - 0 Campinense
Murici 0 - 3 Juazeirense
Goianésia 2 - 1 Gama
Porto Velho 1 - 1 Nova Mutum EC
Uberlândia 2 - 0 Águia Negra
Caldense 0 - 0 Rio Branco-VN
Bangu 1 - 1 Inter de Limeira
São Bento 0 - 1 Cianorte
Boavista 0 - 1 Portuguesa
Santo André 2 - 0 Madureira
Joinville 0 - 0 Esportivo
Cascavel 3 - 1 Rio Branco PR
Marcílio Dias 0 - 0 Caxias
GAS 2 - 0 Atlético Acreano
Imperatriz 3 - 2 Tocantinópolis
Brasiliense 3 - 0 Jaraguá EC
Bulgaria: First League
Botev Plovdiv 2 - 1 Pirin Blagoevgrad
Levski Sofia 1 - 2 Slavia Sofia
Yantra 2019 0 - 2 Hebar 1918
Sportist Svoge 0 - 2 Maritsa Plovdiv
Neftohimik 1 - 3 Spartak Varna
Strumska slava 1 - 1 Septemvri Sofia
Septemvri Simitli 2 - 1 Marek
Sozopol 3 - 0 Dobrudzha 1919
Cehia: Cupa
Nový Jičín 0 - 1 Valašské Meziříčí
Jiskra Rýmařov 2 - 4 Uničov
Nové Sady 2 - 3 Viktorie Přerov
Frýdlant 0 - 1 Vítkovice
Žďár nad Sázavou 5 - 2 Ždírec nad Doubravou
Sokol Tasovice 0 - 1 Start Brno
Hranice 6 - 1 Tatran Všechovice
Velká Bíteš 1 - 3 Blansko
Skaštice 2 - 1 HFK Olomouc
Beskyd Frenštát 2 - 3 Frýdek-Místek
Sokol Lanžhot 1 - 2 Hodonín
Třinec 2 - 3 Ústí nad Labem
Dukla Praha 2 - 1 Vyškov
Chrudim 0 - 1 Sparta Praha II
Opava 3 - 3 Vlašim
Líšeň 3 - 2 Viktoria Žižkov
Prostějov 1 - 3 Příbram
Hradec Králové 1 - 1 Bohemians 1905
Sparta Prague 3 - 2 Sigma Olomouc
Pardubice 2 - 2 Karviná
Jablonec 1 - 0 Baník Ostrava
Chile: Primera B
Deportes Iquique 1 - 2 Santiago Morning
Ñublense 0 - 0 Deportivo Antofagasta
Melipilla 3 - 3 Unión La Calera
Everton 2 - 0 Unión Española
China: CSL
Cangzhou Mighty Lions 2 - 0 Qingdao FC
Shenzhen 0 - 0 Henan Songshan Longmen
Shandong Taishan 3 - 1 Chongqing Liangjiang
Guangzhou City 3 - 3 Guangzhou FC
Columbia: Primera A
Águilas Doradas 1 - 3 América de Cali
Atlético Huila 2 - 2 Patriotas Boyacá
Rionegro 1 - 0 Orsomarso
Llaneros 0 - 0 Atlético
Coreea de Sud: K League Classic
Pohang Steelers 0 - 1 Seoul
Gimpo Citizen 2 - 2 Changwon City
Pyeongtaek Citizen 1 - 4 Cheonan City
Gimhae City 3 - 3 Daejeon Korail
Ulsan Citizen 4 - 0 Gangneung City
Croatia: 1. HNL
HNK Gorica 3 - 1 Šibenik
Slaven Koprivnica 1 - 2 Lokomotiva Zagreb
Danemarca: 1st Division
Hvidovre 1 - 1 Jammerbugt
AaB 0 - 1 Midtjylland
Ecuador: Liga Pro
Aucas 1 - 1 Mushuc Runa
Macará 0 - 2 Guayaquil City
Olmedo 0 - 3 Universidad Católica
Elvetia: Super League
Luzern 3 - 4 Young Boys
Lausanne Sport 1 - 2 St. Gallen
Finlanda: Kakkonen
Ilves II 2 - 3 GrIFK
PeKa 2 - 0 MiPK
KäPa 2 - 1 PKKU
Atlantis 2 - 0 NJS
JäPS 3 - 1 Reipas
KuFu-98 1 - 0 MYPA
SJK 3 - 2 Oulu
HJK 2 - 0 Haka
Jaro 0 - 2 TPS
KPV 1 - 2 VPS
JIPPO 2 - 0 EIF
MuSa 2 - 4 Gnistan
PK-35 1 - 3 RoPS
Franta: Ligue 2
Amiens SC 1 - 2 Auxerre
Bastia 1 - 1 Nîmes
Caen 4 - 0 Rodez
Dunkerque 1 - 1 Quevilly Rouen
Grenoble Foot 38 0 - 4 Paris FC
Le Havre 0 - 0 Guingamp
Pau 2 - 1 Nancy
Toulouse 2 - 2 Ajaccio
Valenciennes 0 - 0 Niort
Germania: 2. Bundesliga
Werder Bremen 1 - 1 Hannover 96
Darmstadt 0 - 2 Jahn Regensburg
Heidenheim 0 - 0 Paderborn
Dynamo Dresden 3 - 0 Ingolstadt
Hansa Rostock 1 - 3 Karlsruhe
Waldhof Mannheim 0 - 2 Magdeburg
Havelse 0 - 1 Saarbrücken
Kaiserslautern 0 - 0 Eintracht Braunschweig
Hallescher FC 3 - 1 Meppen
Zwickau 1 - 2 Borussia Dortmund II
1860 München 1 - 0 Würzburger Kickers
Seligenporten 1 - 2 Karlburg
Ansbach 6 - 0 Gebenbach
Bayern Hof 1 - 1 Neumarkt
Cham 0 - 2 ATSV Erlangen
Abtswind 1 - 0 Vatan Spor
Großbardorf 0 - 1 Vilzing
Sand 0 - 2 Eintracht Bamberg
Landsberg 1 - 1 Jahn Regensburg II
Dachau 0 - 0 Donaustauf
Hankofen-Hailing 3 - 0 Schwabmünchen
Gundelfingen 1 - 1 Ingolstadt II
Hallbergmoos-Goldach 0 - 4 Türkspor Augsburg
BAK '07 1 - 0 Carl Zeiss Jena
Altglienicke 1 - 1 Optik Rathenow
Union Fürstenwalde 4 - 2 Auerbach
Lokomotive Leipzig 1 - 4 BFC Dynamo
Schweinfurt 5 - 1 Rain / Lech
1860 Rosenheim 0 - 0 Aubstadt
Pipinsried 3 - 1 Augsburg II
Eichstätt 1 - 1 Illertissen
International: CECAFA Senior Challenge Cup
Djibouti U23 0 - 2 South Sudan U23
Uganda U23 1 - 1 Tanzania U23
Irlanda: Cupa FAI
Drogheda United 1 - 1 Derry City
Fairview Rangers 0 - 3 Finn Harps
Longford Town 5 - 0 Bangor GGFC
Japonia: J1 League
Gamba Osaka 0 - 1 Kashima Antlers
Sagan Tosu 3 - 3 Cerezo Osaka
Kazahstan: Cup
Kyzyl-Zhar 1 - 1 Ordabasy
Atyrau 1 - 2 Taraz
Aktobe 1 - 2 Kaisar
Kairat 0 - 1 Turan Turkistan
Letonia: 1. Liga
Tukums 2 - 1 JDFS Alberts
Grobiņa 1 - 2 Smiltene
Albatroz 5 - 0 Super Nova
Dinamo Rīga 0 - 2 Auda
Rēzekne FA 1 - 0 Saldus SS / Leevon
Malaezia: Premier League
Negeri Sembilan 0 - 0 Selangor II
Kelantan 2 - 1 Skuad Projek
Kuala Lumpur City 1 - 1 Selangor
Terengganu 5 - 0 Perak
Petaling Jaya City 1 - 0 Sabah
Maroc: Botola Pro
Chabab Mohammédia 1 - 1 Wydad Casablanca
FAR Rabat 0 - 0 Olympic Safi
Mouloudia Oujda 1 - 0 Hassania Agadir
Ittihad Tanger 0 - 0 Maghreb Fès
Mexic: Liga MX
Necaxa 0 - 3 Santos Laguna
Juárez 1 - 3 Toluca
Pachuca 4 - 0 León
Moldova: Divizia Nationala
Floreşti 0 - 1 Dinamo-Auto
Muntenegru: First League
Iskra 2 - 0 Jezero
Decic 2 - 0 Zeta
Petrovac 0 - 1 Mornar
Norvegia: NM Cupen
Frigg 2 - 4 KFUM
Kolstad 0 - 5 Levanger
Junkeren 2 - 0 Mjølner
Nordstrand 2 - 2 Bærum
Vidar 2 - 1 Egersund
Herd 0 - 3 Hødd
Tynset 1 - 4 Tiller
Finnsnes 0 - 3 Senja
Fløya 3 - 3 Tromsdalen
Follo 0 - 1 Stabæk
Funnefoss / Vormsund 0 - 4 Lillestrøm
Elverum 1 - 3 Kongsvinger
Express 0 - 8 Start
Mandalskameratene 1 - 2 Arendal
Hinna 0 - 4 Bryne
Vardeneset 0 - 3 Djerv
Fana 2 - 1 Sotra
Bjarg 0 - 5 Brann
Sunndal 0 - 4 Brattvåg
NTNUI 0 - 6 Stjørdals-Blink
Skånland 0 - 11 Tromsø
Skjervøy 0 - 1 Alta
Gjelleråsen 1 - 4 Eidsvold
Gjøvik-Lyn 2 - 0 Toten
Eik Tønsberg 0 - 1 Odd
Vindbjart 0 - 1 Fløy-Flekkerøy
Stord 2 - 2 Haugesund
Fjøra 0 - 3 Sogndal
Årdal 0 - 1 Florø
Volda 2 - 4 Kristiansund
Brodd 0 - 3 Sandnes Ulf
Lokomotiv Oslo 0 - 1 Kjelsås
Paraguay: Division Profesional
Nacional 1 - 1 Club Guaraní
Peru: Primera División
Alianza Atlético 1 - 0 Sport Huancayo
Ayacucho 1 - 2 Sport Boys
Alianza Universidad 0 - 0 Alianza Lima
Polonia: Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok 1 - 1 Lechia Gdańsk
Legia Warsaw 1 - 0 Wisła Płock
Górnik Łęczna 1 - 1 Cracovia
Portugalia: Taça da Liga
Academico Viseu 1 - 4 Casa Pia
Trofense 0 - 3 Sporting Covilhã
Estrela 2 - 1 Vizela
Feirense 0 - 1 Famalicão
Tondela 0 - 1 Gil Vicente
Chaves 1 - 2 Farense
Mafra 1 - 0 Belenenses
Romania: Liga I
Voluntari 0 - 1 Botoşani
Academica Clinceni 1 - 2 CFR Cluj
Rusia: FNL
Spartak Moskva II 2 - 1 Yenisey
Volgar Astrakhan 1 - 0 Neftekhimik
Baltika 1 - 1 Orenburg
Fakel 2 - 0 Tom Tomsk
Rotor Volgograd 0 - 0 SKA Khabarovsk
Krasnodar II 1 - 1 Tekstilshchik
Torpedo Moskva 3 - 1 Alaniya Vladikavkaz
Lokomotiv Moscow 3 - 1 Arsenal Tula
Rubin Kazan 1 - 0 Spartak Moscow
Khimki 1 - 3 Zenit
Scotia: League Cup
Stirling Albion 3 - 1 Peterhead
Arbroath 3 - 2 Kelty Hearts
East Fife 2 - 3 Elgin City
Dundee 5 - 2 Forfar Athletic
Ross County 4 - 1 Montrose
Livingston 3 - 1 Cowdenbeath
Raith Rovers 0 - 0 Alloa Athletic
Ayr United 3 - 0 Falkirk
Hamilton Academical 2 - 2 Albion Rovers
Motherwell 2 - 0 Annan Athletic
Queen of the South 4 - 1 Airdrieonians
Kilmarnock 2 - 1 Stranraer
Greenock Morton 2 - 1 Clyde
Dunfermline Athletic 4 - 1 Stenhousemuir
Serbia: Super Liga
Radnički Niš 4 - 2 Napredak
Red Star Belgrade 1 - 0 Mladost Lučani
Slovacia: Cupa
Druzstevník Zvoncin 2 - 3 Blava
Harichovce 4 - 0 Tatran Spisske Vlachy
Boleraz 0 - 3 Spartak Myjava
Banik Handlova 0 - 1 Baník Prievidza
Velky Cetin 0 - 7 Nitra
Komjatice 0 - 2 Velke Lovce
Buzitka 1 - 4 Fiľakovo
Domino 0 - 8 Rača
Slovan Modra 3 - 3 Pezinok
Liptovský Mikuláš 1 - 4 Slovan Bratislava
Ružomberok 0 - 0 Senica
Slovenia: 1. SNL
Bravo 0 - 0 Aluminij
Koper 3 - 2 Mura
SUA: MLS
Atlanta United 0 - 1 Columbus Crew
Colorado Springs 1 - 1 Louisville City
Real Monarchs 3 - 2 Las Vegas Lights
Hartford Athletic 2 - 0 Miami FC
Indy Eleven 1 - 2 Birmingham Legion
Tampa Bay Rowdies 3 - 1 Loudoun United
Suedia: Allsvenskan
Sirius 2 - 0 Degerfors
Mjällby 0 - 2 Malmö
Landskrona 2 - 0 GIF Sundsvall
Brage 0 - 1 Trelleborg
Tara Galilor: Feeder Leagues
Guilsfield 3 - 0 Llandudno
Penrhyncoch 1 - 1 Ruthin Town
Airbus UK 1 - 0 Holyhead Hotspur
Holywell 2 - 2 Llanidloes Town
Prestatyn Town 3 - 1 Llanrhaeadr
Conwy Borough 1 - 0 Llangefni Town
Port Talbot Town 0 - 4 Trefelin
Risca United 2 - 3 Afan Lido
Llantwit Major 2 - 0 Cwmbran Celtic
Pontypridd Town AFC 1 - 1 Carmarthen Town
Ucraina: Persha Liga
Hirnyk-Sport 0 - 2 Kramatorsk
Kremin' 2 - 0 VPK-Ahro Shevchenkivka
Ahrobiznes Volochysk 2 - 2 Volyn
Uzhhorod 0 - 6 Prykarpattia
Shakhtar Donetsk 2 - 1 Inhulets'
Veres Rivne 0 - 0 Kolos Kovalivka
Venezuela: Primera División
Zamora 1 - 4 Portuguesa
Caracas 2 - 1 UCV

powered by SoccerStats247