POS PubOrder baruri si restaurante

POS pentru baruri si restaurante. Click aici!

RSS Feed Directory
1580 feed-uri in director

SoccerStats247 Feed

Rezultate fotbal meci - 11/26/2021
Albania: Superliga
Partizani Tirana 2 - 1 Teuta Durrës
Anglia: Championship
West Bromwich Albion 0 - 0 Nottingham Forest
Colchester United 1 - 1 Newport County
Argentina: Primera División
River Plate 4 - 0 Racing Club
Australia: A-League
Western United 1 - 0 Perth Glory
Belgia: First Division A
Union Saint-Gilloise 1 - 3 OH Leuven
Excelsior Virton 0 - 3 Waasland-Beveren
Bolivia: Primera División
Nacional Potosí 7 - 1 San José
The Strongest 3 - 0 Aurora
Brazilia: Serie A
Bahia 3 - 1 Grêmio
Ponte Preta 3 - 2 Coritiba
Bulgaria: First League
Botev Vratsa 0 - 0 Tsarsko selo
Slavia Sofia 0 - 0 Botev Plovdiv
Cherno more 1 - 0 Beroe
China: Liga Intai
Kunshan 1 - 2 Wuhan Three Towns
Chengdu Rongcheng 0 - 0 Meizhou Hakka
Cipru: 1. Division
Ethnikos Achna 1 - 0 Olympiakos Nicosia
Croatia: 1. HNL
Hajduk Split 4 - 0 Istra 1961
Osijek 3 - 1 Lokomotiva Zagreb
Sesvete 0 - 0 Rudeš
Inter Zaprešić 1 - 1 Dinamo Zagreb II
Danemarca: 1st Division
Lyngby 3 - 0 Jammerbugt
Helsingør 1 - 1 HB Køge
AGF 1 - 1 Silkeborg
Egipt: Premier League
National Bank of Egypt 2 - 1 Al Mokawloon
Ismaily 0 - 0 Ghazl El Mehalla
El Geish 1 - 0 Future
Elvetia: Challenge League
Neuchâtel Xamax 2 - 1 Yverdon Sport
Thun 3 - 1 Kriens
Winterthur 2 - 5 FC Schaffhausen
Emiratele Arabe Unite: League Cup
Al Orooba 2 - 2 Bani Yas
Al Dhafra 1 - 4 Sharjah
Franta: Ligue 1
Lens 2 - 2 Angers SCO
Germania: 2. Bundesliga
Fortuna Dusseldorf 0 - 1 Heidenheim
Jahn Regensburg 3 - 1 Dynamo Dresden
MSV Duisburg 1 - 3 Waldhof Mannheim
Stuttgart 2 - 1 Mainz 05
Rot-Weiß Walldorf 0 - 0 Bad Vilbel
Bramfelder SV 3 - 3 Barmbek-Uhlenhorst
Victoria Hamburg 2 - 2 Rugenbergen
Hamburger SV III 5 - 5 Buchholz
TSV Stein 2 - 2 Hessen Kassel
Sonnenhof Großaspach 0 - 0 Hoffenheim II
Schalke 04 II 4 - 1 Uerdingen
Preußen Münster 1 - 0 Wiedenbrück
Fortuna Düsseldorf II 3 - 0 Alemannia Aachen
Optik Rathenow 3 - 1 BAK '07
BFC Dynamo 2 - 0 Altglienicke
Unterhaching 4 - 3 Heimstetten
Bayern München II 1 - 1 Memmingen
Guatemala: Liga Nacional
Guastatoya 1 - 1 Malacateco
India: Indian Super League
Goa 1 - 3 Jamshedpur
Indonezia: Liga 1
Bhayangkara 0 - 0 PSIS Semarang
Irlanda de Nord: Premiership
Glentoran 3 - 0 Dungannon Swifts
Italia: Serie A
Cagliari 1 - 1 Salernitana
Crotone 0 - 1 Vicenza
Lecce 3 - 3 Ternana
Mexic: Liga MX
Puebla 2 - 1 León
Santos Laguna 2 - 1 Tigres UANL
Olanda: Eerste Divisie
ADO Den Haag 5 - 1 Dordrecht
Eindhoven 1 - 0 AZ II
Excelsior 2 - 1 Utrecht II
De Graafschap 1 - 3 Ajax II
MVV 1 - 2 PSV II
TOP Oss 1 - 1 Telstar
Roda JC 0 - 0 VVV
Volendam 3 - 0 Den Bosch
NEC 2 - 3 Cambuur
Polonia: Ekstraklasa
Piast Gliwice 2 - 1 Nieciecza
Wisła Kraków 0 - 1 Radomiak Radom
SKRA Częstochowa 0 - 0 ŁKS Łódź
GKS Katowice 2 - 3 Miedź Legnica
Odra Opole 1 - 1 Podbeskidzie
Portugalia: Primeira Liga
Moreirense 2 - 2 Gil Vicente
Romania: Liga I
Dinamo Bucureşti 0 - 0 Gloria Bistriţa
Hermannstadt 1 - 0 Petrolul 52
CSM Deva 2 - 1 Pandurii Târgu Jiu
Progresul Ezeriș 0 - 0 Jiul Petroşani
Academica Clinceni II 2 - 2 Rapid II
Sporting Roşiori 0 - 0 Vediţa Coloneşti
Șoimii Lipova 3 - 1 Frontiera Curtici
Ghiroda şi Giarmata Vii 1 - 1 Dumbrăviţa
Arieşul Turda 1 - 2 Unirea Ungheni
Avântul Reghin 1 - 4 Metalurgistul Cugir
Scotia: FA Cup
Partick Thistle 1 - 0 Dunfermline Athletic
Slovenia: 2. SNL
Gorica 2 - 0 Brežice
Spania: La Liga
Athletic Club 2 - 2 Granada
UD Logroñés 3 - 2 Real Valladolid II
Sanluqueño 2 - 2 Albacete
Mirandes 1 - 1 Real Oviedo
Alcorcon 1 - 1 Lugo
Tara Galilor: Feeder Leagues
Llangefni Town 0 - 3 Airbus UK
Ammanford 5 - 3 Trefelin
Turcia: 1. Lig
Balıkesirspor 0 - 0 Manisa FK
Gençlerbirliği 2 - 0 Bursaspor
24 Erzincanspor 5 - 2 Amed
Diyarbekirspor 3 - 0 Serik Belediyespor
Adana Demirspor 0 - 0 Kasımpaşa
Istanbul Basaksehir 0 - 0 Altay
Ucraina: Persha Liga
Volyn 2 - 1 Prykarpattia
Olimpik Donetsk 0 - 1 Hirnyk-Sport
Mariupol' 0 - 1 Lviv

powered by SoccerStats247



Rezultate fotbal meci - 11/25/2021
Algeria: Ligue 1
NA Hussein Dey 2 - 1 MC Oran
RC Arbaâ 0 - 0 ASO Chlef
Paradou AC 1 - 0 WA Tlemcen
Olympique Médéa 3 - 1 NC Magra
CS Constantine 3 - 0 MC Alger
USM Alger 3 - 1 Relizane
Argentina: Primera División
Arsenal 0 - 1 Unión
Independiente 1 - 0 Boca Juniors
Lanús 3 - 3 Platense
Colón 1 - 4 Rosario Central
Brazilia: Serie A
São Paulo 0 - 0 Athletico Paranaense
Fluminense 1 - 0 Internacional
Santos 2 - 0 Fortaleza
Ceará 2 - 1 Corinthians
Cruzeiro 0 - 0 Náutico
Chile: Primera B
Santiago Morning 1 - 1 Deportes Temuco
Puerto Montt 0 - 1 Copiapó
China: Liga Intai
Jiangxi Beidamen 1 - 0 Xinjiang Tianshan
Guizhou 0 - 0 Zhejiang Professional
Columbia: Copa Colombia
Deportivo Pereira 1 - 0 Atlético Nacional
Costa Rica: Primera División
Alajuelense 1 - 0 Guadalupe
Egipt: Premier League
Al Ittihad 1 - 2 Pharco
Ceramica Cleopatra 0 - 1 Zamalek
Al Ahly 4 - 1 Smouha
Europa: UEFA Europa League
Midtjylland 3 - 2 Sporting Braga
Red Star Belgrade 1 - 0 Ludogorets
Galatasaray 4 - 2 Olympique Marseille
Lokomotiv Moscow 0 - 3 Lazio
Bayer Leverkusen 3 - 2 Celtic
Real Betis 2 - 0 Ferencvaros
Dinamo Zagreb 1 - 1 Genk
Rapid Vienna 0 - 2 West Ham United
Rangers 2 - 0 Sparta Prague
Brøndby 1 - 3 Olympique Lyonnais
PSV 2 - 0 Sturm Graz
Monaco 2 - 1 Real Sociedad
Leicester City 3 - 1 Legia Warsaw
Olympiakos 1 - 0 Fenerbahce
Eintracht Frankfurt 2 - 2 Antwerp
Germania: Oberliga
Holzwickeder SC 0 - 6 Paderborn II
India: Indian Super League
NorthEast United 0 - 0 Kerala Blasters
Indonezia: Liga 1
Persija 0 - 1 Bali United
Jocuri amicale internationale: Amicale
Indonezia 4 - 1 Myanmar
Maroc: Botola Pro
Rapide Oued Zem 1 - 0 Mouloudia Oujda
Youssoufia Berrechid 0 - 3 Ittihad Tanger
Hassania Agadir 1 - 2 Khouribga
Mexic: Liga MX
Pumas UNAM 0 - 0 América
Monterrey 0 - 0 Atlas
Nicaragua: Primera Division
Managua 1 - 0 Juventus Managua
Romania: Liga II
Concordia Chiajna 0 - 0 Dunărea Călăraşi
AS FC Buzău 1 - 0 Brașov Steagul Renaște
Serbia: Super Liga
Mladost Lučani 0 - 2 Vojvodina
Spania: Tercera Division
Platges Calvià 1 - 1 Binissalem
SUA: MLS
Colorado Rapids 0 - 1 Portland Timbers
Tunisia: Ligue 1
Hammam-Sousse 0 - 1 ES Tunis
Soliman 0 - 0 Etoile du Sahel

powered by SoccerStats247



Rezultate fotbal meci - 11/24/2021
Africa de Sud: PSL
Stellenbosch 0 - 3 Orlando Pirates
Kaizer Chiefs 1 - 1 AmaZulu
Mamelodi Sundowns 2 - 2 SuperSport United
Anglia: Championship
Fulham 0 - 0 Derby County
Barnsley 0 - 2 Swansea City
Blackburn Rovers 4 - 0 Peterborough United
Bristol City 1 - 0 Stoke City
Cardiff City 0 - 1 Hull City
Millwall 1 - 1 AFC Bournemouth
Queens Park Rangers 1 - 0 Huddersfield Town
Angola: Girabola
Sagrada Esperança 2 - 0 Progresso
Petro de Luanda 3 - 1 Recreativo do Libolo
Argentina: Primera División
Newell's Old Boys 1 - 0 Central Córdoba SdE
Sarmiento 0 - 0 Banfield
Vélez Sarsfield 2 - 0 Argentinos Juniors
Godoy Cruz 1 - 3 Estudiantes
Atlético Tucumán 0 - 4 Defensa y Justicia
Brazilia: Serie A
Grêmio 2 - 2 Flamengo
Palmeiras 2 - 2 Atlético Mineiro
Cehia: FNL
Varnsdorf 0 - 3 Opava
Karviná 1 - 2 Baník Ostrava
China: Liga Intai
Nanjing City 1 - 0 BIT
Zibo Cuju 0 - 0 Heilongjiang Ice City
Coreea de Sud: FA Cup
Jeonnam Dragons 0 - 1 Daegu
Gimpo Citizen 1 - 0 Cheonan City
Costa Rica: Primera División
Santos de Guápiles 1 - 2 Cartaginés
Jicaral 2 - 2 Guanacasteca
Herediano 2 - 0 Municipal Grecia
Deportivo Saprissa 3 - 0 San Carlos
Europa: Liga Campionilor
Besiktas 1 - 2 Ajax
Internazionale 2 - 0 Shakhtar Donetsk
Manchester City 2 - 1 PSG
Club Brugge 0 - 5 RB Leipzig
Atletico Madrid 0 - 1 Milan
Liverpool 2 - 0 Porto
Sporting Lisbon 3 - 1 Borussia Dortmund
Sheriff 0 - 3 Real Madrid
Spartak Moscow 2 - 1 Napoli
Germania: 2. Bundesliga
St. Pauli 3 - 1 Sandhausen
Eppelborn 4 - 2 Elversberg II
Speyer 0 - 1 Röchling Völklingen
Jägersburg 2 - 5 Diefflen
Eisbachtal 1 - 2 FV Engers 07
Hassia Bingen 0 - 2 Mülheim-Kärlich
Eintracht Trier 5 - 0 Emmelshausen
Kaiserslautern II 3 - 1 Alemannia Waldalgesheim
Gonsenheim 1 - 0 Koblenz
Karbach 1 - 4 Salmrohr
CfR Pforzheim 1 - 4 Villingen
Carl Zeiss Jena 2 - 1 Auerbach
Lichtenberg 0 - 4 Energie Cottbus
Babelsberg 1 - 0 Eilenburg
Werder Bremen II 2 - 0 HSC Hannover
India: Indian Super League
Odisha 3 - 1 Bengaluru
Indonezia: Liga 1
Persiraja Banda Aceh 0 - 4 Persib
Persebaya Surabaya 4 - 0 Persita
Madura United 2 - 0 Persik Kediri
Lituania: A Lyga
Zalgiris 2 - 0 Panevezys
Banga 3 - 1 Nevėžis
Maroc: Botola Pro
Chabab Mohammédia 2 - 1 JS Soualem
Maghreb Fès 0 - 0 FAR Rabat
FUS Rabat 2 - 2 Difaâ El Jadida
Mexic: Ascenso MX
Tampico Madero 2 - 1 Mineros de Zacatecas
Pumas Tabasco 0 - 1 Tepatitlán
Cimarrones de Sonora 1 - 2 Venados FC
Leones Negros UdeG 2 - 1 Correcaminos UAT
Nicaragua: Primera Division
Walter Ferretti 2 - 0 Deportivo Ocotal
Polonia: I Liga
Korona Kielce 0 - 1 Tychy
Zagłębie Sosnowiec 3 - 2 Chrobry Głogów
Scotia: Premiership
Ross County 1 - 0 Hibernian
Serbia: Prva Liga
Žarkovo 0 - 1 Mladost Novi Sad
Radnik Surdulica 2 - 1 Bačka Topola
Slovenia: 2. SNL
NŠ Drava 1 - 0 Krka
SUA: MLS
Nashville SC 3 - 1 Orlando City
Seattle Sounders 0 - 0 Real Salt Lake
Ucraina: Premier League
Minai 1 - 1 Kolos Kovalivka
Ungaria: NB II
III. Kerületi TUE 0 - 3 Győri ETO
Soroksár SC 1 - 1 Diósgyőr
Budaörs 1 - 1 Csákvári TK
Szentlőrinc SE 0 - 2 Vasas
Dorogi 2 - 0 Szolnoki MÁV
Békéscsaba 1 - 0 Nyíregyháza Spartacus
Szombathelyi Haladás 1 - 2 Siófok
Tiszakécske 1 - 0 Kecskeméti TE
Szeged-Csanád 1 - 1 Pécsi MFC
Budafoki MTE 1 - 1 Ajka
Venezuela: Primera División
Deportivo Táchira 4 - 2 Deportivo La Guaira
Caracas 4 - 1 Estudiantes de Mérida
Deportivo Lara 1 - 3 Monagas

powered by SoccerStats247